Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

 

KONTAKTY

SeaTails.cz
U Prefy 966/26
182 00 Praha 8
tel: +420 776 177 557
seatails@seznam.cz
Po domluvě je možný osobní odběr

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 4 290 Kč
Cena 3 990 Kč
Cena 3 990 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 51% Strašně moc 32% Nemnoho 9% Vůbec 9%

SEATAILS DOPORUČUJE

Podívejte se jak na focení pod vodou s malými náklady a profesionálně.


INFORMACE » FAQ
FAQ

FAQ aneb na co se často ptáte?

1/ Kde se dá s produktem plavat?

Plavat s naším produktem můžete kdekoliv. Soukromé bazény (bazény veřejné ne všechny, doporučujeme se domluvit předem), přírodní vodní plochy i moře. Látka je velmi odolná proti všem vlivům i slanné vodě. Stačí se o kostým jen starat stejně jako o plavky. Vypláchnout po každém použití. Prát na 30% bez použítí aviváže.

2/ Je možnost si produkt někde vyzkoušet?

Ano je to možné. Pořádáme nepravidelné setkání v bazénech, kde je možné si plavecký kostým vyzkoušet po předchozím domluvení. O těchto společných akcích informujeme vždy na webu i na facebooku. www.facebook.com/seatails.cz.

3/ Pro koho je produkt určen?

V první řadě pro plavce. Jinak je jedno zda se jedná o dívku či chlapce, ženu či muže. Pro toho kdo má rád plavání, mořské panny a chuť zkoušet nové věci.

4/ O jaký plavecký styl se jedná?

Základem je plavecký styl delfín. Buď s rukama dopředu, nebo podél těla. Celé tělo musí být ponořeno pod vodou.

5/ Mohou kostým používat i chlapci?

Ano. Mořské panny nebyly jen ženského pohlaví. Takže záleží opravdu na každém z nás. Stačí mít rád plavání a chtít vyzkoušet něco nového.

6/ Je možné si zapůjčit kostým na dovolenou?

Bohužel v tuto chvíli není možné si kostým zapůjčit bez dohledu Seatails. Zapůjčení je možné pouze na společných setkáních, které probíhají v nepravidelných termínech.

7/ Z jakého materiálu je produkt vyroben?

Bikiny a svrchní materiál (kůže mořské panny) jsou vyrobeny z plavkoviny. Monofin je vyroben z tvrdého plastu a gumy.

8/ Mohu s ploutví do bazénu?

Doporučujeme se předem informovat. Ještě jsme se nesetkali s tím, že by byl někde problém, ale vždy jsme se domluvili předem. Je však nutné dodržovat jednu podmínku bezpečného používání - monofin se nesmí používat bez ochraného fleecového obalu a bez vrchní kůže ploutve. Monofin je průhledný a pod vodou se stává "neviditelný", mohlo by dojít k úrazu.

9/ Je možná i jiná barevná varianta?

Ano je. Můžeme Vám vyrobit barvu dle Vašeho výběru. Růžová, stříbrná, černá aj. Záleží na tom co byste rádi. Fotografii výroby SeaTails ploutve na zakázku zašleme emailem na Vaše přání.

10/ Jak vybrat správnou velikost?

Nemusíte se bát. Materiál je velmi pružný. Podívejte se do tabulky velikostí a řiďte se podle ní. Samozřejmě vemte v potaz i realitu, některé děti jsou mnohem větší než je standard při jejich věku, a naopak, proto se řiďte tím jakou používá velikost oblečení. Nebojte se nám napsat, rádi Vám vždy poradíme.

11/ Pořádáte někde kurzy plavání?

V současné chvíli pořádáme společné plavání mořských pannen a to vždy na domluveném termínu plavání a vybraném bazénu. O všem budete informováni. Jen zatím prozradíme, že je to v kooperaci s Plaveckou školou ORKA, která náš produkt doporučuje. www.orkaplavani.cz

12/ Jak ploutev čistit po použití?

Stačí veškeré části řádně vypláchnout v čisté vodě, vyprat v ruce či v pračce na 30 stupňů, jemné praní a bez použití aviváže.